ZVaS 2012 Růžová

V sobotu 19. 5. 2012 pořádalo skautské středisko ÚSVIT Děčín Okresní závody vlčat a světlušek 2012 (OK ZVaS 2012). Závod se konal u penzionu Nový Svět v Růžové a zúčastnilo se jej celkem 80 chlapců a děvčat ve věku do 12-ti let. Čtyři skautská střediska tak postavila na start 13 hlídek, které plnily úkoly v devíti disciplínách: fyzické zdatnosti, pobytu v přírodě, vyhledávání informací, řešení problémových situací, schopnost komunikace, znalost dopravních značek, znalost první pomoci a kuchařské dovednosti.

<h3>Výsledky:</h3>
<h4>kategorie vlčata</h4>
<ol>
<li>hlídka ???, 1. koedukovaný oddíl Stopa, středisko Úsvit Děčín</li>
<li>hlídka ???, oddíl ???, Seveřan šluknov</li>
</ol>
<h4>kategorie světlušky</h4>
<ol>
<li>hlídka ???, 4. oddíl vlčat a světlušek, středisko Sojčáci Děčín</li>
<li>hlídka ???, 1. koedukovaný oddíl Stopa, středisko Úsvit Děčín</li>
</ol>
Zůčastnilo se celkem 14 hlídek. Podrobné výsledky závodů hledáme.

<hr />
<p id=“albumName“>Fotogalerie <a href=“http://stopadecin.rajce.idnes.cz/Okresni_kolo_ZVaS_Ruzova_okr._Decin_19.5.2012/“ target=“_blank“>Okresní kolo ZVaS (Růžová okr. Děčín) 19.5.2012</a> na webu oddílu Stopa Děčín</p>

<em>Pořadatel: středisko Úsvit Děčín
</em>