2014 ZVaS Velké Březno

Možná jste ani nevěděli, že na zámku ve Velkém Březně (pokud jste už vůbec alespoň tušili, že tam nějaký zámek je) se skrývá zvláštní skříň. Tedy zvenku je úplně obyčejná, dokonce i uvnitř najdete jenom hromadu starých kabátů, což se dá ve staré almaře v jednom stoletém domě docela dobře očekávat. Jenže když vlezete do té skříně (ovšem kdo by to dělal, že!), může se vám docela dobře stát, že za těmi starými hadry vejdete do jiného světa. A je to svět, kde najdete nádherné fauny, bobry, kteří mluví, ale také vlky, již slouží zlé ledové královně, která dokáže svou ledovou hůlkou kohokoli proměnit v kámen a šíří kolem sebe zlo a nenávist. Tohle království se jmenuje Narnie.

Je možná trochu nebezpečné se do tohoto světa vydat, ovšem naši dobří přátelé, sourozenci Zuzka, Edmund, Lucinka a Petr Pevensieovi, již Narnii navštívili a volají nás na pomoc. Pokud se nám podaří zlou čarodějnici svrhnout, Narnie bude opět svobodnou zemí a dlouhá zima, která tu trvala sto let, konečně pomine.

kategorie vlčata

1.  Ježci, 1. koedukovaný oddíl Stopa, středisko Úsvit Děčín (postupují na kraj)
  2. Kolibříci, 4. oddíl skatů a skautek, středisko Sojčáci (postupují na kraj)
  3. Enti, 4. oddíl vlčat a skautů, středisko Lužan Varnsdorf (postupují na kraj)